Telefon: 505 083 905

Wizyty u klientów: Gdańsk, Gdynia, Sopot

O mnie

Koci behawiorysta

Agnieszka Dąbrowska

Koty moja pasja, miłość, wyzwanie..

Jestem dyplomowanym behawiorystą/zoopsychologiem zwierząt (ukierunkowanym na koty), petsitterem i hodowcą kotów bengalskich Zahira*PL

Jestem także współautorką bloga Kocie porady

Koci świat jest niezwykły i pełen tajemnic! Jak głosi legenda – „kocie oczy to okno do innego świata”. I to jest szczera prawda – koty są nieodgadnione – akceptujemy je takimi, jakie są, a one nigdy nie ujawnią, jakie są naprawdę.

Możemy jednak nauczyć się jak kot postrzega świat dookoła, o czym myśli i jakie są jego uczucia. Jeśli chcesz, abym Ci w tym pomogła i chcesz wieść szczęśliwe życie razem ze swoim kotem zachęcam do kontaktu ze mną.

agnieszka-dabrowska-koci-behawiorysta

To właśnie dzięki jednej cudownej Bengalce Samirze, moje życie nabrało sensu i stało się dla mnie wyzwaniem w odnalezieniu klucza do rozwiązania zagadki kociej tajemnicy… Tegoż klucza szukam codziennie w mojej hodowlanej pracy, w fachowej literaturze, w profesjonalnych szkoleniach, a przede wszystkim w codziennej obserwacji moich futrzastych przyjaciół.

Dlatego jeśli masz jakikolwiek problem ze swoim kotem, nie potrafisz mu pomóc, a tym samym i sobie, nie rozumiesz co twój kot chce Ci zakomunikować – a z pewnością jego zmiany w zachowaniu o czymś mają Ci powiedzieć! – skontaktuj się ze mną, a postaram się znaleźć rozwiązanie.

„ Zdobyć przyjaźń kota nie jest łatwo. To zwierzę filozoficzne, ułożone, spokojne, przywiązane do swoich nawyków, miłośnik czystości i porządku. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać waszym przyjacielem, jeżeli jesteście tego godni, ale nigdy nie zostanie waszym niewolnikiem.”- Theophile Gautier.

Masz problem z kotem?

Zapraszam do kontaktu i skorzystania z konsultacji behawioralnych

KociPsycholog.com.pl © 2024. All rights reserved.